top of page


Cześć, mam na imię Magda i uwielbiam fotografować zwierzaki. Na co dzień opiekuję się małą Coco - suczką rasy Cavalier King Charles Spaniel.
Zapraszam Cię do obejrzenia moich
prac w galerii.
Skontaktuj się ze mną, aby wspólnie omówić wszystkie szczegóły wymarzonych zdjęć Twojego pupila ,a potem umówimy się na sesję. Zaproszę was na wspólny spacer na plaży, parku czy po malowniczym lesie, by zrobić Wam zdjęcia, które będą pamiątką na całe życie.
Mieszkam i fotografuję w Trójmieście i okolicach.
bottom of page